Stoplight एक पारस्परिक र चुनौतीपूर्ण शट हो (ठीक छ, यो वास्तव मा एक पंक्ति अप शॉट्स)। यो कुनै पनि पार्टीको लागि एक मजा उपलब्ध छ र यो वास्तवमा राम्रो स्वाद छ!
यस शटको नवीन प्रस्तुतीकरण हो, जो स्टकलाइटको रंग जस्तो देखिन्छ। पिटरले सबै तीन दृश्यहरू पिउन आवश्यक छ, अर्को पछाडि एकैचोटि, रोक्न बिना।
सबै भन्दा राम्रो भाग हो कि यो राम्रो उपाय को लागी सानो वोडाका फलहरु को एक स्वादयुक्त मध्यली छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- वोडाका 3 दृश्यहरू
- ड्यासको
- क्रेनबेरीको रस
- ड्यासको
- सुन्तलको रस
- ड्यासको
- तरबूज तरकारी
यसलाई कसरी बनाउने?
- बार मा रेखा मा तीन शटका चश्मा राख्नुहोस् ।
- प्रत्येक मा वोदका को एक शटलाई डाल्नुहोस्।
- पहिलो शटका गिलासलाई क्रेनबेरीको एक स्प्याश जोड्नुहोस्, तेस्रोमा नारंगीको एक छिटो र तिब्बतको तरबूज तरकारीको स्प्लाश।
- पङ्क्ति दाँया तिर।
टिप: आफ्नो वोडाका दृश्यहरू भन्दा पहिले यो राम्रो स्वाद बनाउन र थोडा सजिलो तल जान्नु पर्दछ।
ट्राफलाइट शूटर कसरी बलियो छ?
ईमानदार हुनुहोस्, Stoplight एक मिनेट वा कम तीन सीधा वोडका दृश्यहरूको श्रृंखला भन्दा बढी छैन।
फल केवल एक स्वाद र रंग additive हो, त्यसैले यो सुन्दर लग्न सक्छ, यो दिल को बेहोश को लागि एक शूटर छैन।
गणित गर्नु भन्दा सट्टा, मानौं कि यी दृश्यहरू तपाईंको वोडका ( बोल्दाको रूपमा सामान्यतया 80 प्रमाण) बोतल प्रहार हो । यसलाई सजिलो बनाउनुहोस् वा तपाईं खराब ह्याण्डभरको साथ समाप्त हुन सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 199 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |