लोकप्रिय कम्किज ककटेल लिनुहोस् र यसलाई एक शटका गिलासमा तल घटाउनुहोस् र तपाइँसँग यो मजाक पार्टी शूटर छ।
यो एक तातो स्वाद छ र तपाईंलाई एक सा पछि लाग्न सक्छ, तर यो निश्चित रूप देखि तपाईं भर मा सबै खराब शूटर मध्ये एक होइन। वास्तवमा यो राम्रो छ र यो बनाउन को लागी यति सजिलो छ कि तपाईं कुनै समय मा पुरा दौर हिलाउन सक्नुहुनेछ।
लेम्मी पर्ज प्रयोग गरिन सक्छ जस्तै नींबू एक टक्कर गोली मारिएको छ । पिटरले पिट पिउन पछि अनुभवमा अझ बढी पल्टर थप्न को लागी पछाडि चल्न सक्छ।
तपाईले यो बुलफ्रोग भनिन्छ यो सुन्न सक्छ।
नीलो क्याराकोओको लागि स्पष्ट नारंगी तरकारी को स्विच गर्नुहोस् र तपाइँसँग नीलो कमिकेज छ। एकदम ठूलो स्वाद, एक फरक रंग!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस वोडका
- 1/2 औंस
- नारंगी तरकारी
- चूने कालीको ड्यास
- लेमन पर्ज गार्निशको लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- एक शट ग्लासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- चूने कोल संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 186 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 1 g |