किसर बस ट्याबुले जस्तै छ तर धेरै चिसो छ। एक लाल मिर्च पेस्ट संग बनाइयो, यो लगभग कुकुर जस्तै छ, तर लात संग। पिटा , एक एपटेकर, नाश्ता, वा सानो खाना संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप बुल्गुन गेहूं (ठीक वा मध्यम श्रेणी)
- 1 गुच्छा हरित प्याज, कटा भयो
- 1 ककडी कटा भयो
- 1 चम्मच ताजा डिल
- 2 चम्मच अजय
- 3 tablespoons नींबू
- 2 मध्यम टमाटर, कटाई
- 1 रातो काली मिर्च, बीउ र कटा
- 3 चम्मच लाल मिर्च पेस्ट वा टमाटर पेस्ट
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- काली मिर्च स्वाद गर्न
- उबलने पानी (लगभग 1 1/2 कप)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक कटोरा मा, बुलबुर गेहूं को साथ को लागि पर्याप्त उबलते पानी संग कवर। लगभग 15 मिनेटको लागि बस्न अनुमति दिनुहोस्।
2. Veggies को बदल्नुहोस्।
3. रातो काली मिर्च / टमाटर पेस्ट, खुट्टा, जडी बूटी र मसालेसँग जोड्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
4. पानीबाट र तौलियामा ठाउँबाट ड्रेन bulgur गेहूं। थप पानी बाहिर निस्कनुहोस्। रातो मिर्च पेस्टसँग मिलाउनुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
5. सेवा गर्नु अघि केही घन्टा आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्। अंगूर पातहरू, रोमीन लेटी पत्ति र ताजा पिटा रोटीको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 77 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 22 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |