Cinco Herradura काकटेल Cinco de Mayo पेय को प्रतीक हो। यो मेक्सिको, टेक्लालीको भावना मात्र होइन, तर मेक्सिकन फ्लैगमा रङ लेटेम रिम देखाउँछ।
यो पहिलो ग्लास को तीन अलग-अलग रंगहरु (केक सजावट र अन्य विशेषता खाद्य भण्डारहरूमा उपलब्ध) संग तीन गिलास को रिम गर्न को लागि मुश्किल हुन सक्छ तर एक सानो अभ्यास र प्रयास संग प्रभावशाली हुन सक्छ।
पहिले नै रिममा रंगहरू संग मार्जारीता चश्मा किन्न सजिलो विकल्प हो।
एक अन्तिम नोट ... म यस ककटेलको लागि सेतो क्रेनबेरीको रस प्रयोग गर्न चाहन्छु किनभने यो धेरै लोकप्रिय रातो रातो रातो रातो रातो रातो लाल क्रेनबेरीको भन्दा राम्रो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 ओज। टेक्ला हिराडोरा चांदी
- 2 बजे।
- अनानास रस
- 2 बजे।
- सेतो क्रेनबेरीको रस
- नींबू-लेमन सोडाको टुक्रा
- गार्निश:
- ताजा लेमन पर्खाल को निचोड
- रेमिङको लागि रातो र हरियो रङ
यसलाई कसरी बनाउने?
- बत्तीमा भरिएको लामो (वा मिश्रण) गिलासमा एक साथ टिकाला , फलको रस र सोडा लिनुहोस्।
- ताजा चम्कीको पातमा निस्कनुहोस् र फेरि हलचल गर्नुहोस्।
- चूम्बाको साथमा एक थम्बनेलको तेस्रो र हरी शर्कुमा डुबाउनुहोस्।
- चम्मेको साथ तेस्रो गिलास र तेस्रो सेतो श्याममा डुबाइन्छ।
- अन्तिम तेस्रो रिम र रातो शर्कुमा डुबाउनुहोस्।
- पिसाब ग्लासमा पेटी डालो र सेवा गर्नुहोस्।
Recipe Courtesy: Tequila Herradura
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 86 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 94 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |