बेसेम, जो मलाई चुम्बन गर्न अनुवाद गर्दछ , रोमान्टिक अवसरों को लागि सबै भन्दा राम्रो ककटेलहरु मध्ये एक हो। अज्वेवर भनिन्छ अल्ट्रा चिकनी टिकाला तरल तपाईंको मिति लाई पुकर अप गर्न को लागी कुञ्जी हो। मेक्सिकोमा एक शताब्दीका लागि सशक्त एफ्रोडसिअसिजको रूपमा चिनिन्छ, डेमियानाको फूलको सार टाइलमा राखिएको छ जसले आफैलाई 100% नीला एग्वेबाट बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2
- काग्रेस
- 5-6
- raspberries
- 1 1/2 औंस Agavero
- 8 औंस जुनून फलफूलको रस (अधिक वा कमको रूपमा आवश्यक)
- 1 ड्यास
- Chambord
यसलाई कसरी बनाउने?
- हाईबल ग्लासमा मिल्ला लिम र रास्पबेरी।
- Agavero जोड्नुहोस्।
- जुनसुकै फलफूलको रस संग।
- Chambord को एक स्प्लाश थप्नुहोस्।
- यो मिक्स एक ककटेल शेकरमा बर्फसँग राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- हाईबल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 4 99 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 26 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 117 जी |
| आहार फाइबर | 48 g |
| प्रोटिन | 9 जी |