यो एक क्लासिक बारबेकु सस छ, टमाटरमा भारी बोकेर एक लियोन को एक सिङ्ग सहितको स्वाद सहित अधिक, कुनै पनि बारबेक्यू खाना स्वाद अधिक प्रामाणिक बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 240 एमएल क्याचअप
- 1 कप / 240 एमएल पानी
- 1 प्याज (कडा कटा)
- 1/2 कप / 120 एमएल साइडर सिरका
- 3 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 15 एमएल वनस्पति तेल
- 1/2 नींबू (रस र घेरा)
- 1/4 कप / 60 एमएल शर्करा
- 2 चम्मच / 10 एमएल अदरक (ताजा ग्रेटेड)
- 2 चम्मच / 10 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल सेनी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक ससनी ताप को तेल मा मध्यम ताप मा। प्याज, लसुन र अदरक जोड्नुहोस्। प्याज नभएसम्म साउथ पारदर्शी छ।
2. क्याचच, पानी, सिरका, नींबूको रस र घेराबन्दी, चिनी, नुन र केयेनमा हलचल। कम उमिलोमा गर्मी घटाउनुहोस् र 25 मिनेटको लागि पकाउन जारी राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 18 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 143 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |