आफ्नो आफ्नै बारबेक्यू सस बनाउन चाहनुहुन्छ? त्यसपछि यो आधार हो जुन तपाईंलाई सुरू गर्न आवश्यक छ। यो नुस्खाले तपाईंलाई राम्रो, मोटो टमाटर सॉस दिन्छ जुन तपाइँले थप्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 16 औंस टमाटर चटनी
- 1 सानो प्याज
- 1/4 कप जैतून का तेल
- 1/4 कप साइडर सिरका
- 1 देखि 2 लौने लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच नींबू रस
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच पेपर
- 1 चम्मच सुक्खा सरस
- 1/2 चम्मच
- Tabasco
- 1/2 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ससनी मा जैतून को तेल मा साउथ प्याज र लहसुन। पारदर्शी नभएसम्म कुकुर
2. नींबूको रस, नमक र काली मिर्च, पेपरिका, सरस र ट्याबोसो थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्। 5 मिनेटको लागि मध्यम गर्मीमा सिमेर गर्नुहोस्।
3. कम गर्न गर्मी कम र टमाटर चटनी र सिरका जोड्नुहोस्। अतिरिक्त 15 मिनेटको लागि सिम गर्नुहोस्।
4. यहाँबाट तपाईंले जो पनि स्वाद चाहानुहुन्छ: भूरी शर्करा, शहद वा मीठो चिसोको लागि गुलाबी; चिली र एक गरम चटनी को लागि केयेन; या धूम्रपान को संकेत को लागि तरल धूम्रपान।
यसको साथ रचनात्मक हुनुहोस्। या धूम्रपान को संकेत को लागि तरल धूम्रपान। यसको साथ रचनात्मक हुनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 21 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |