पश्चिमी क्यांटकी मटटन बारबेक्यू को यो पारंपरिक बारबेक्यू सस को तपाईंलाई सबै भन्दा बारबेक्यु सस को कोशिश छैन। जब तपाइँ यसलाई मासु काट्नको लागि प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, तपाईं पनि डुप्लिकेट ससको रूपमा सेवा गर्न चाहानुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप पानी
- 1/3 कप Worcestershire सॉस
- 1/3 कप
- सिरका
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1 चम्मचको नमक
- 1/2 चम्मच सबैस्पेस
- 1/2 चम्मच प्याज नमक
- 1/2 चम्मच लसुन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरू सँगै एक कम ससस मा एक ठूलो सस्यान मा एक साथ मिलाउनुहोस्। लगभग 20 मिनेटको लागि सिम्मर
2. गर्मीबाट हटाउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि शांत दिनुहोस्। डुप्लिकेट ससको रूपमा तालिकामा सेवा गर्नुहोस्। तपाईं यो चटनी प्रयोग गर्न सक्नुको लागी स्नेह भेला गर्न को लागी प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। तयारी पछि 7 दिनको लागि फ्रिजमा एक वाटाइट कंटेनरमा सस स्टोर गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 124 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |