यो बहुमुखी चटनी कुनै पनि नुस्खामा प्रयोग गर्न सकिन्छ जुन एक छाती चटनी वा एमओपीको लागि कल गर्दछ। अर्को प्रयास गर्नुहोस् जब तपाईं ग्रिल मा पोर्क भुना, टर्क वा चिकन पकाउनु हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 क्वार्ट्ट सेब साइडर सिरका
- 1 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 1/2 चम्मच कुखुराको मौसम
- 6 बे पत्ते
- 1 चम्मच कुखुराको रातो काली मिर्चियो
- 1 चम्मच थिम
- 1 चम्मच गुलाबी
- 1 चम्मच नींबू काली मिर्च
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरू एक माध्यम सससेनमा राख्नुहोस् र रोलिंग फोडा ल्याउन।
2. मासु मा लागू गर्न पूर्ण रूपमा ठुलो र अनुमति दिनुहोस्। यो चटनी कुनै पनि नुस्खाको साथ प्रयोग गर्न सकिन्छ जुन एक छाती चटनीको लागि कल गर्दछ ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 58 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |