यो सजिलो खुर्सानी कुकुर विधिले 16 देखि 20 सर्भरहरू बनाउँछ, पार्टी वा ठूलो खेलको दिनको लागि एकदम सही छ, र खाना पकाउने मात्र 30 मिनेट लाग्छ।
माथिल्लो मिर्च कुखुराले सरस र कटा प्याज, थोडा पनीर, वा तपाईंको मनपर्ने हट कुत्ता टुप्पिंग प्रयोग गर्दछ।
चटनीलाई हल्का राख्नको लागि एक ढिलो कुकरमा राख्नुहोस्; कुकुरबाट दाँतबाट सेवा पुर्याउनका लागि विभिन्न टपिंग र नपकिन्सका कटोराहरू।
सम्बन्धित पनीर: क्लासिक कोने आइल्याण्ड हट डग सॉस
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 देखि 4 चम्मच सब्जी तेल
- 2 पाउन्डको मासु बीफ (वा आधा ग्राउण्ड पोर्क प्रयोग गर्नुहोस्)
- 2 मध्यम लसुन लौटी (पतला मिनी)
- 1/4 कप
- गोलभेडा अचार
- 1
- प्याज (पतला कटाई)
- 2 कप
- बीउको भाथ
- 5 चम्मच मिर्च पाउडर
- 6 चम्मच मकई खाना (वा मासा हरिना)
- 2 चम्मच शुगर
- 2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
- 1 बे पत्ते
यसलाई कसरी बनाउने?
- हल्का सुनहरी, तापनि 7 देखि 9 मिनेट सम्म ताप र तेल र लसुन र प्याज।
- मिर्च पाउडर, चिनियाँ र जीरा जोड्नुहोस्। पकाउन जारी राख्नुहोस्, 2 मिनेटको लागि लगातार स्थिर रहनुहोस्।
- जमीनमा बीफ जोड्नुहोस् र पकाउनुहोस्, अँध्यारो खानुहुन्छ जबसम्म अँध्यारो। बाँकी सामग्रीहरूमा हिउँदो; कम गर्न गर्मी कम गर्न र धेरै मोटाई, 15 देखि 20 मिनेट सम्म उकालो।
- बे पत्ती त्याग्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 162 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 39 मिलीग्राम |
| सोडियम | 392 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 14 जी |