यी सरल जेली कैंडीहरू लगभग कुनै जुनसुकै प्रयोग गरेर बनाइन्छ, जबसम्म यो कठोर हुन्छ (आवश्यक भएमा)। एकसाथ सेवा गर्न केहि फरक किस्महरू बनाउने प्रयास गर्नुहोस्। साथै, विभिन्न आकारका साथ प्रयोग, र चीनीमा जेलीहरू रोलिंग र तिनीहरूलाई सादा छोडेर।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मच अनफ्रेंड्ड जेलिन
- 2/3 प्याला फलको रस (तनाव, तपाईंको छनौट)
- 6 चम्मचौं शताब्दी
- 4 चम्मच मकई सिरप
- वैकल्पिक: खाना रंग
- वैकल्पिक: उत्कृष्ट चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. पानीको साथ हल्का रूपमा भिसाएर 6-इन्च प्यान तयार गर्नुहोस्।
2. 4 चम्मच पानीमा जिलेटिनलाई 5 मिनेटको लागि नरम पार्नुहोस्।
3. मध्यम गर्मी मा एक मध्यम सससेन मा रस, चीनी र मकई सिरप राख्नुहोस। हलचल सम्म सम्म चीनी
4. जिलेटिन मा हलचल र जब तक जिलाटिन घिमिरे तब सम्म हिसाब जारी रहयो।
5. यस समयमा, वांछित भएमा खानाको रंग थप गर्नुहोस्।
6. तयार प्यानमा हाल्नुहोस् र पूर्णतया सेट नभएसम्म छोड्नुहोस्।
7. सेट गर्दा, प्यानबाट निस्कनुहोस् र तीव्र चाकू वा कुकी कटरको साथ वांछित आकारहरूमा काट्नुहोस्।
8. जेल्फी सुपरफाइनल शर्करामा लुकेको हुन सक्छ, यदि वांछित वा सादा सेवा गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 11 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |