स्थानीय बजारमा रगतको सुन्तला पत्ता लगाउन सजिलो हुन सक्छ। कुनै पनि किस्मले यो भिनिरेट्रे नुस्खामा राम्रो काम गर्नेछ, तर यदि तपाईसँग मोरो वा टरोको नारंगी छनौट गर्नुहुन्छ।
अधिक अद्वितीय सलाद विचारहरुको लागि, शीर्ष 10 Vinaigrette व्यञ्जनहरु पढ्नुहोस र उनलाई विभिन्न प्रकार को सलाद मा प्रयोग गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच सिरका (श्वेत शराब)
- 1/4 कप सुन्तला रस (रक्त सुन्तला)
- 2/3 कप जैतून का तेल
- 1/2 लम्बाई लसुन (कुचल र पतला कटाई)
- 1 चम्मच टोयोट (पतला कटाई)
- 2 चम्मच ताजा अजवा (पतला कटाई)
- 2 चम्मच चाइना (ताजा, पतला कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै जम्मा एक जारमा राख्नुहोस् र ड्रेसिङ राम्रोसँग मिश्रित नभएसम्म हिलाउनुहोस्। वैकल्पिक रूपमा, तपाईं कडा रूपमा एक सानो कटोरा को अवसरों whisk गर्न सक्छन् जब सम्म तिनीहरू एक साथ समावेश गरिएको छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 380 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 26 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |