तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच
- जैतून का तेल
- 1 मध्यम प्याज, पतला कटा
- 1 लाख गाजर, खुट्टा र कटाई
- 1lb zucchini, unpeeled र कटा भयो
- 2 चम्मच करी पाउडर
- 3 1/2 कप मोटो-मुक्त, कम सोडियम चिकन भाइरस
- एकैछिनमा
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सूप बर्तन मा साउथ प्याज 5 मिनेट को लागि, या जब सम्म नरम। गाजर र जुचिन जोड्नुहोस्, पछि करी पाउडर । 1-2 मिनेटको लागि हल गर्नुहोस्। चिकन भाइरस थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्, त्यसपछि गर्मी घटाउनुहोस् र 20 मिनेटको लागि उकालो, जब सम्म सब्ज निविदा हुन्छ। कटा अजवाहरू थप्नुहोस्।
एक ब्लेंडरमा सूप स्थानान्तरण गर्नुहोस् र सुचारु सम्म मिश्रण गर्नुहोस्, दुई ब्याचमा काम गर्दै।
6 सर्भर बनाउँछ।
प्रति सेवा: कैलोरी 81, फैट 16 बाट क्यालोरी , कुल फैट 1.8 ग्राम (शनि 0.2 ग्राम), कोलेस्ट्रॉल 0 एमजी, सोडियम 65 मिलीग्राम, कार्बोहाइड्रेट 13.4 ग्राम, फाइबर 4 ग्राम, प्रोटीन 2.8 ग्राम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 81 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 479 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |