यो फ्रांसीसी टोस्ट नुस्खा, या दुखाइ प्रुड , एक प्यारा, वेनिला-सुगन्धित कस्टर्ड मिश्रमा भिडिएको मोटो माछाको रोटी को एक सजिलो तैयारी हो र सुनको पूर्णता को लागि तलीमा मा मक्खन। नामको पिरो शब्दको शाब्दिक अर्थले हराएको रोटी भनेको हो र दिन पुरानो रोटी प्रयोग गर्न सन्दर्भमा प्रयोग गरिन्छ जुन अन्यथा हराउनेछ। यो फ्रान्सेली टोस्ट नुस्खालाई कन्फेक्शनर्सको शगर , व्हाइड क्रीम, वा ताजा जामुनको धुलो संग ड्रेस अप गर्नुहोस्।
कुकको नोट : जब नराम्रो ब्रेडहरू प्रयोग गर्न सकिन्छ, यो फ्रांसीसी टोस्ट नुस्खाले एक सुक्खा वा बागेट जस्तै अधिक रोटी, एक सुखाने संग ठूलो परिणामहरू पैदा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 अन्डा
- 4 चम्मचहरू चर्को बनाइएको छ
- 1 tablespoon vanilla extract
- 1 1/3 कप दूध
- 8 पुरानो रोटीको मोटी स्लाइस (पूर्वाग्रहमा कटौती)
- 4 चम्मच मक्खन
- 1 कप व्हीप्ड क्रीम (वा 14 कप पाउडर चीनी, वा गेर्नीको लागि 1 कप बेरी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- जबसम्म मिश्रण पूर्णतया मिश्रित र सुचारु हुन्छ तब सम्म अण्डा, शर्करा र वेनिला निकाल्नुहोस।
- दूधलाई अण्डा मिश्रणमा हलचल नगरेसम्म यो पूर्ण रूपमा समावेश गरिएको छैन।
- अण्डा मिश्रणमा स्लाइसको स्लाइस राख्नुहोस्, तिनीहरूलाई माथिको सतहलाई कोटमा पार्नुहोस् र रोटी 10 मिनेटको लागि लिने अनुमति दिनुहोस्।
- पिल्ल 1 ठूलो चम्मच मक्खनमा ठूलो स्किलेटले मध्यम गर्मीमाथि सेट गर्यो। पिटेको मक्खनमा 3 मिनेटको लागि भिसाको रोटीको 2 स्लाइसहरू पकाउनुहोस्।
- फ्रांसीसी टोस्ट माथि स्लाइसहरू घुमाउनुहोस् र तिनीहरूलाई थप 3 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, जबसम्म तिनीहरू सुनको खैरो र हल्कासाथ प्रत्येक छेउमा खसेको हुन्छ।
- शेष मक्खन र भेटी रोटी संग दोहोर्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 363 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 254 मिलीग्राम |
| सोडियम | 251 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 13 g |