यो मसालेदार डुप्लिकेट सस कोरियाई डम्पलिङ, स्केलियन पेनकेक्स, मंग बीन पानकोक, वा टेम्पुरामा एक स्वादिष्ट संगति हो। आधारभूत सोया सस र सिरका संस्करणमा एक मोडि, यसले तपाईंको भोजनमा धेरै धेरै वा सानो मसला थप्छ।
यसलाई ठूलो ब्याचमा बनाएर र फ्रिज हप्ताको लागि फ्रिजमा भण्डार गरेर यो हातमा राख्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप
- सोया सस
- 1/3 कप चावल शराब सिरका
- 1 चम्मच तिलको तेल
- 1 चम्मच मिर्च मिर्च फ्लेक्स (कोचुरुरु), वा केन्ने मिर्च या sriracha sauce
- 1 चम्मच scallions (पतला कटाई)
- 1 चम्मच लहसुन (पतला कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम कटोरामा सबै अवयवहरू थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 26 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 624 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |