यहाँ एक गोठाला कोली मिल्ने एक उपहार को रूप मा, ब्राउन शुगर, चकलेट चिप्स, र पेकान वा अखरोट संग। सबैले घरपरिवारको व्यवहार मन पराउँछन्, तर जब सबैसँग पहिले नै धेरै मिठाई र पकाएका सामानहरू छन् उनीहरूलाई भन्दा आवश्यक छ, घरको बनाएको ब्रैली मिक्सको वरदानले प्राप्तकर्तालाई उनीहरूले चाहने उपचारको लागि अनुमति दिन्छ। कोलालीहरू मिश्रण गर्न सजिलो छ, मिश्रण र बेकिंगका लागि केवल ट्याग थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप आटा
- 1/4 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/8 चम्मच बेकिंग सोडा
- चुरोट नमक
- 1 कप ब्राउन शुगर, प्याक
- 3/4 देखि 1 कप कटा पेकान वा अखरोट
- 1 कप (लगभग 8 औंस) semisweet चकलेट चिप्स
यसलाई कसरी बनाउने?
Brownie मिक्स बनाउनको लागी
- 1-क्वार्ट कन्निंग जारमा, आटा, पाक पाउडर, सोडा र नुन (एक चौडा-मुँह मुनिको फनाल) ले तहलाई अझ सजिलो बनाउँछ।
- जारलाई थोपा तहमा थोडा थोपा पार्नुहोस्।
- भूरी शर्कराको आधा, त्यसपछि पागलको आधा र चकलेट चिप्स को आधा थप्नुहोस्।
- शेष भूरा शर्करा, चकलेट चिप्स र नटसँग तहहरू दोहोर्याउनुहोस्।
गोरा ब्राउनियर्स निर्देशन को लागि जार
जार गोलो ब्राउनरी मिक्ससँग सुरु गर्नुहोस्।
तपाईंलाई पनि आवश्यक छ:
- 1 छडी मक्खन वा मार्जारिन (4 औंस) कोठाको कोठामा
- 1 चम्मच वेनिला
- 1 अन्डा
- Preheat ओवन 350 एफ सम्म
- एक 7- x 11-इन्च वा 8-इन्च स्क्वायर पाक पनी ग्रीस र आटा।
- पिघल 1 स्टिक (4 औंस) मक्खन; थोडा ठोक्नुहोस्। एक मक्खन कटोरामा, 1 अण्डा, पिघरे मक्खन र 1 चम्मच वेनिला सँगसँगै बिस्कन्छ। क्यान्सर जारको सामग्री थप्नुहोस् र राम्रोसँग मिलाएर काठको चम्मचसँग मिश्रण गर्नुहोस्। सबै सूक्ष्म सामग्रीहरू चिसो हुनुपर्छ।
- तैयार बेकिंग प्यान मा बल्लेबाज फैलाउनुहोस्। 20 देखि 25 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 408 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 262 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 5 g |