चिकन छाती पनीर मिश्रणको वरिपरि घुमाईन्छ र ढीलो ढोकामा सजिलो सजिलो हुन्छ जुन निन्द्रा र नमी बाहिर निस्कन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 बेकार, पतली चिकन स्तन हाल्नु, पतला गोल
- 3 औंस क्रीम पनीर
- 3/4 कप टुक्रा भयो
- कडरडर वा मोन्टेई जैक पनीर
- 4 औंस हरियो चाइल्स
- 1/2 चम्मच
- खुर्सानी को धुलो
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 1 मशरूम सूप को क्रीम गर्न सक्छ
- 1/2 कप गर्म enchilada सस
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम्बाइन क्रीम पनीर, कटाई पनीर, चिप्स, मिर्च पाउडर र नुन र काली मिर्च।
- प्रत्येक चप्पल भएको चिकन स्तनमा उदार गुडियाप राख्नुहोस्, त्यसपछि उठाउनुहोस्।
- ढिलो कुकर / क्रोक पॉटमा कुखुरा रोल गर्नुहोस्, सीम साइड डाउन।
- शीर्ष चिकन स्तन बाँकी पनीर मिश्रण, सूप, र enchilada sauce संग रोल।
- 6 देखि 7 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1573 |
| कुल मोटा | 106 g |
| पागलिएको बोसो | 42 जी |
| असंतृप्त फैट | 37 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 52 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,503 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 141 g |