ककम्बर वोदका वोडाका कर्करहरु संग संक्रमित छ र बनाउन सजिलो छ। कटा ककड़ी, वोडा, र स्वादको लागि स्वादको लागि सबैले यो लिन्छ।
एकपटक तपाईंले यसलाई बनाउनुभएको छ, ककडी वोदका सुन्दर र सजिलो गर्मीको ककटेल बनाउनको लागी एकदम सही छ। यो सबै भन्दा बर्फ मा बर्फ भरें, सोडा को एक स्प्ला र एक ककड़ी टुक्रा संग बर्फ मा डाल दो, या ठंडा ककडी मार्टिन बनाउन को उपयोग गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो बागवानी वा अंग्रेजी (होथुआ)
- ककड़ी
- वोदका 1 बोतल (750-मिलीलीटर)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ट्रिम बन्द गर्नुहोस् र ककम्बरको अन्त्य खारेज गर्नुहोस्। ककडीर आधा लम्बाइमा काट्नुहोस्। बाहिर स्कूप गर्न एक सानो चम्मच प्रयोग गर्नुहोस् र केन्द्रमा पानीको बीज खारेज गर्नुहोस्। पिरोल्न वा बिरुवा चरणहरू छोड्नुहोस्; दुवै पिक्सेल र बीउहरूसँग तीव्रता छ जुन वोडामा छिट्टै स्थानान्तरित हुन्छ र निकासी हुने नाजुक ककडी स्वादबाट विचलित हुन्छ र आनन्दित हुन्छ।
- खुर्सानी र बिरुवाको कुखुराको छेउमा हिँड्नु वा टुक्रा बनाउनुहोस्।
- ठुलो फिटिंग ढक्कन संग ठूलो गिलास कन्टेनरमा कटा भयो ककडी राख्नुहोस्।
- कुखुरामाथि वोदका डाक्टर जार मुहर र कम्तीमा तीन दिन सम्म र दुई हप्ता सम्मको ठुलो ठाउँमा बस्न दिनुहोस् (कुनै पनि लामो समय सम्म वोडका पनि खुर्सानी र बीउको कुखुराको सानो कचौरामा लाग्दछ)।
- वोदका पछाडीको मूल बोतल वा अर्को सफा बोतलमा तनाव गर्नुहोस् (हामी ककटेल-टाइम भ्रम भ्रमबाट बचाउन स्पष्ट रूपमा लेबल गर्दछौं)। खारेज वा खान अब के "पिकेड" ककडीलाई विचार गर्न सकिन्छ जसको स्वाद को वोदका मा पुग्यो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 105 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |