तातो पकाएको चावल र एक सलाद संग यो क्रय-शैली चिकन डिशको मज्जा लिनुहोस्। नुस्खाले चिकन भागहरूको लागि कल गर्दछ, तर मलाई हड्डी-मा चिकन जांघहरू जस्तै छालाको साथ यो डिशमा मन पर्छ। तपाईं बोनस चिकन छाडहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, तर उनीहरूले कम समय लिनेछन्। निश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंले चिकन छातीहरू ओर्नु भएको छैन, किनकि तिनीहरू लामो समय पकाएर सुत्न लाग्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 1 चिकन (ब्रोलर, लगभग 3 देखि 3 1/2 पाउन्ड, टुक्राको सेवामा कटौती)
- 1 मध्यम प्याज (कटाई)
- 2 लौंग लसुन (मुटु र माइनर)
- 2 tablespoons
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1/14 1/2 औंस टमाटरहरू (कटाई, अचम्म)
- 1 चम्मच थिम (क्रमांक)
- 2 चम्मच अजवाय (सूखे पातहरु)
- 1 बे पत्ती
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच
- Tabasco sauce
- 2 कप हरियाली काली मिर्च (कटाई)
- 1 कप रातो काली मिर्च (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मीमा एक ठूलो स्किलेट वा सट प्यान प्यानमा, सब्जीको तेलमा मक्खन पिउने। सबै पक्षमा राम्रो तरिकाले खैरो नभएसम्म सता चिकन। तिनीहरूले भुराको रूपमा चिकन टुक्रा निकाल्नुहोस्।
- प्याज डिपप्प र साउट प्याज र लसुन प्याज निस्किन्छ, वा लगभग 5 मिनेट सम्म।
- मध्यम तापमान को लागि कम गर्मी; 2 मिनेटको लागि अँध्यारो र पकाउने मा मिश्रण गर्नुहोस्।
- गर्मीबाट स्किलेट हटाउनुहोस्। टमाटर, थिम, अजवा, बे पत्ते, नुन, र ट्याबोसो ससमा हलचल। कुखुराका टुक्राहरू स्किलेटमा फर्कनुहोस्।
- गर्मीमा फर्कनुहोस् र 15 मिनेटको लागि कहिलेकाहीं उत्तेजित हुँदै, कम गर्मी पकाउनुहोस्। हरित र रातो घण्टी काली मिर्च जोड्नुहोस्। कवर र कम गर्मीमा लगभग 25 मिनेट लामो खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्, वा कुखुरा सम्म निस्कन्छ र पकाउनुहोस्।
- तातो पकाएको चामल, एक टक्स्ड सलाद र क्रुस्सी फ्रान्सेली रोटीको साथ सेवा गर्नुहोस्।
4 सेवा गर्दछ।
अधिक व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1201 |
| कुल मोटा | 63 g |
| पागलिएको बोसो | 18 जी |
| असंतृप्त फैट | 26 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 340 मिलीग्राम |
| सोडियम | 683 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 111 g |