स्मोक गरिएको पेपरिकाले चिकनलाई स्वादिष्ट, स्वादयुक्त स्वाद दिन्छ। यो ढिलो कुकरको लागि तयार गर्न एक सजिलो एक-पाट खाना हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 बेकार चिकन छाती
- 2 पाउन्ड सानो सेतो आलु, खुट्टा र 1 इन्च घनमा काट्नुहोस्
- 2 मध्यम गाजर, रङ मा कटौती
- एक मध्यम प्याज, पतली किनारा मा कटौती
- 1 चम्मच सूखे अजमोरी फ्लेक्स या 1 चम्मच ताजा कटा अजमा
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 4 चम्मच मक्खन पखाला,
- विभाजित
- 2 चम्मच स्पेनिस स्मोक्ड पेपरिका
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- 1 चम्मच हनी
- ड्यास नमक
- ड्यास घाम
यसलाई कसरी बनाउने?
- चुरोट र पट सुकाइदिनुहोस्। अजुर, गाजर, र प्याज केजले कम्तीमा 4 देखि 6-क्वार्ट सुत्ने कुकर, 1 चम्मचको नुन, 1/4 चम्मच काली मिर्च र पिघल मक्खनको 2 चम्मचमा बान्छन्; टस।
- स्मोक गरिएको पेपरिका, नींबूको रस, वर्कसेर्सहायर चटनी, हनी, नमकको ड्यास, र जीराको ड्यासको साथ बाँकी 2 चम्मचको मक्खन मिलाउनुहोस्। पेपरिका मिश्रणसँग चिकन छातीहरू रुनुहोस्; सब्जिहरु मा व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- 3/4 देखि 4 1/2 घण्टौ, वा LOW मा कुखुराको पकाएर उच्च मा पकाउनुहोस् र सब्जी निविदा गरिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1525 |
| कुल मोटा | 82 जी |
| पागलिएको बोसो | 27 जी |
| असंतृप्त फैट | 31 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 44 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 99 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 54 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 137 g |