चिकनको लागि यो चार-अवयव विधिहरू तयार गर्न र ढिलो कुकरमा पकाउने एक तस्वीर हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 बेग्लै चिकन छाती हल्ला, छाला बिना
- 1 गर्न सक्छ
- मशरूम सूपको क्रीम
- 1/2 पन्ट। खट्टा क्रीम
- 1 (6 oz।) जरि सूखे, चिनियाँ बीफ
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक साथ सूप, खट्टा क्रीम, र सूखे मासु संग मिश्रण गर्नुहोस्।
- मिश्रण मा रोल चिकन, राम्रो कोटिंग; crockpot मा राख्नुहोस्।
- चिकन माथि बिरुवा मिलाउनुहोस्।
- आवरण नभएसम्म 5 देखि 7 घण्टा सम्म कम र पकाउनुहोस्।
- तातो पकाएका चावल वा नूडल्ससँग सेवा गर्नुहोस्।
6 लाई सेवा गर्दछ।
अधिक
भिडियो: एक Crockpot मा कुकुर पकाने को लागि सुझाव
स्लो कुकर क्र्लोर चिकन साउसेज संग
बिस्कुट संग धीमी कुकर चिकन
Crockpot चिकन डिनर
मसालेदार क्रकपोट चिकन Chipotle संगमरमर चटनी संग
उत्तम स्लो कुकर चिकन व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1463 |
| कुल मोटा | 95 g |
| पागलिएको बोसो | 34 g |
| असंतृप्त फैट | 35 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 511 मिलीग्राम |
| सोडियम | 437 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 141 g |