त्यो उत्कृष्ट Teriyaki स्वाद तपाईंको मनपर्ने डिशमा प्राप्त गर्न चाहनुहुन्छ? यो मज्जाले जो केहि पनि तपाईले ग्रिल गर्दै स्वाद थप गर्न निश्चित छ। यो पोर्च विशेष गरी पोर्क र कुखुराको साथ राम्रो काम गर्दछ। तपाईं एक अतिरिक्त ब्याच बनाउन सक्नुहुन्छ, कटाई र चिसो ग्रील्ड मासु र सब्जिहरु को शीर्ष मा कडा र बगाव सम्म सम्म उकालो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 240 एमएल सोया सस
- 1/2 कप / 120 एमएल पानी
- 3/4 कप / 180 एमएल ब्राउन शुगर, प्याड
- 1 चम्मच / 15 एमएल बिशेष सेतो सिरका
- 1 tablespoons / 15 मिलीलीटर वनस्पति तेल
- 3 मध्यम हरियो प्याज, पतला कताई (दुबै सेतो र हरियो भागहरु)
- 4 लौंग लसुन, मिनिड
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरू एक मध्यम कटोरामा संयोजन गर्नुहोस्। धीरज हिँड्नुहोस् जब सम्म कि चीनी पुरा तरिकाले भंग भयो। फ्रिजमा छिटो वा भण्डार प्रयोग गर्नुहोस्, तयारी पछि 6 देखि 7 दिनसम्म राखिएको।
- 4 देखि 24 घण्टाको लागि समुद्री समुद्री मासु, सुँगुर र भेडा। 2 देखि 12 घण्टाको लागि चिकन र अन्य पोल्ट्री। माछा, समुद्री खाना र सब्जी र मासुको प्रतिस्थापन 1 घण्टाको लागि।
- एक चटनीको रूपमा प्रयोग गरिएमा। अवयवहरूलाई मध्यम माध्यममा ल्याउनुहोस्। कहिलेकाहीं हलचल र जलने को लागी हेर्नुहोस्। आवश्यक रूपमा गर्मीलाई कम गर्नुहोस्। 5 देखि 6 मिनेटको लागि मिश्रण सिम्मर दिनुहोस्। यदि अझै भरी छ भने, त्यसपछि कन्नेस्टर्कको साथ मोटो भयो।
- 2 चम्मच / 10 एमएल कोस्टस्टर्च 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर पानीमा छुट्नुहोस्। Cornstarch सक्रिय पार्न 30 सेकेन्डसम्म हलचल गर्नुहोस् मध्यम-उच्च सम्म उचाल्नुहोस् र मिश्रण थप्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस्, मिश्रणलाई राम्ररी ठुलो पार्नुहोस् र प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 113 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,513 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |