यो उत्साहित अचयन डोक डोनाल्ड द्वारा साझा गरिएको थियो। यो जैक ड्यानियलको व्हिस्की र गिनीस स्टोआउटको एक शक्तिशाली संयोजन हो। यदि संयोजन धेरै शक्तिशाली देखिन्छ भने, सेबको रस वा अदरक एले संग स्टआउट बदल्नुहोस्।
Marinate Steaks 2 देखि 8 घण्टासम्म।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप व्हिस्की (जैक ड्यानियल)
- 12 औंस गिनीस स्टाउट
- 1/3 कप मूंगफली तेल
- 3 tablespoons Worcestershire sauce
- 1/4 कप सोया सस
- 1 चम्मच Tabasco sauce
- 1 चम्मच सेतो मिर्च
- 2 लसुन लौह (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच दालचीनी (जमीन)
- 3 चम्मच नमक (कोष)
- 3 चम्मच हनी
यसलाई कसरी बनाउने?
एक मध्यम सससेन मा, जैक ड्यानियल, गिनीस स्टाउट, र मूंगफली को तेल को मिलाएर। वर्कोस्शियर सॉस, सोया सस र ट्याबस्को।
मध्यम गर्मीमा ससनी राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र सेतो मिर्च, लसुन, नमक, दालचीनी र महान् थप गर्नुहोस्।
राम्ररी मिलाउनुहोस्, गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस्, र कोठाको कोठामा ठोक्न नदिनुहोस्। फ्रान्सेलीमा एक गिलास जारमा 1 हप्तासम्म तुरुन्तै भण्डार गर्नुहोस्।
ORIGIN: डा। डोनाल्ड ह्यूस्टनको भान्सा, लगभग 1 9 88, ताम्पा, FL
तपाईं पनि मन पर्छ
ग्रीष्मको पोर्क चप बल्सामिक मरिनेड संग
ग्रील्ड बीफ ट्रिप-टिप रेड वाइन र लसुन मरिनेड संग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 23 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 342 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |