कच्चा अण्डा मेयनेजमा एक महत्वपूर्ण अवयव हो। यदि तपाईं आफ्नो मेयोनेजमा कच्चा अण्डाहरू प्रयोग गर्ने बारे चिन्तित हुनुहुन्छ भने, यो विधि प्रयास गर्नुहोस् जुन केवल ब्याक्टेरियालाई मार्न को लागी अण्डालाई हटाउँछ। तपाईं पनि विकृत अण्डाहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ र ताप प्रक्रिया छोड्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूलो
- अन्डाको पहेलो भाग
- 2 tablespoons
- ताजा लेमन रस
- 2 चम्मच पानी
- 1/2 चम्मच शुगर
- 1 चम्मच
- सुक्खा सरसफाइ
- 1 स्क्यान चम्मच नुन
- वैकल्पिक: केनेनीको चुरोट
- 1 कप canola, मूंगफली, सब्जी, वा शुद्ध जैतून को तेल (अतिरिक्त कुंवारी छैन)
यसलाई कसरी बनाउने?
धेरै कम तापक्रममा अण्डा व्यक्ति, नींबूको रस , पानी, र कुखुराको सानो स्किलेटमा हिट गर्नुहोस्, लगातार अनुहारमा पखाल र प्यानको तल स्क्रैपिंग। मोटाईको पहिलो संकेतमा, गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् तर स्टिरिंग जारी राख्नुहोस्। खाना पकाउनको लागि ठुलो पानीको ठूलो प्यानमा तल प्यान गर्नुहोस्। एक ब्लेंडरमा स्क्रैप, सेकेण्डको लागि मिश्रण गर्नुहोस्, त्यसपछि कम्तिमा 5 मिनेट खाली गर्न खडा गरौं।
सूखी सरसफाई , नमक , र केयनी प्रयोग गरिरहनुहोस् भने। आवरण र ब्लेंडर चलिरहेको छ, पहिले अँध्यारोमा तेल तान्नु, अण्डा मिश्रणमा केन्द्र छेद तल। स्वच्छ कन्टेनर र क्रि तुरुन्तै मेयोनेज स्थानान्तरण गर्नुहोस्। यसले कम्तीमा 7 दिन प्रशोधन गर्नेछ।
स्रोत: शर्ले ओ.रिरिहरद्वारा (Wm मोरो)
अनुमति संग दोहोरिएको।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 31 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 75 मिलीग्राम |
| सोडियम | 227 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |