कुनै पनि समयमा न्यानो फ्रिजमा यस ससको सानो मात्रा राख्नुहोस्। केक, आइसक्रिम, वा रोटी हलवा संग यो स्वादिष्ट सॉसको मजा लिनुहोस्। यो पुरानो जङ्गली चटनी चीनी, पानी र क्रीम संग बनाइएको छ। एक सानो वेनिला चटनी अतिरिक्त स्वाद दि्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप शर्करा (दागिएको)
- 1/4 कप पानी
- 1 कप भारी कफी क्रीम
- 1/4 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- चाँडो र पानीको तातो पानीको माटोमा राख्नु।
- आवरण र लगभग 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, वा कुञ्जी नमिल्ने सम्म। मध्यम माध्यमिक र पकाउन गर्मी बढाउनुहोस्, प्रायः हिउँदो, जब सम्म चीनी एक मध्यम गोल्डेन ब्राउन रङ, लगभग 5 देखि 7 मिनेट सम्म पुग्छ।
- हलचल गर्न को लागी एक लामो-संभाला काठ को चम्मच को उपयोग गरेर क्रीम र वेनिला को धीरे-धीरे र धीरे धीरे जोडें। करिब 2 मिनेट पछि कैरेमेल घिमिरे र क्रीममा मिश्रण गर्दछ जब सम्म आराम गर्नुहोस्।
- चटनीलाई थोडा थोपा बनाइनेछ। न्यानो वा ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
- यदि धेरै मोटाई छ भने सेवा गर्नु अघि सानो क्रीम थप गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
Salted Caramels
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 47 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |