यो चिकन, रिब्स र पोर्क भुनाको लागि तपाईंको तयारी समय छोटो हातमा राख्न को लागी एक राम्रो सुकेको झन्डा नुस्खा हो। तपाईंलाई 4 देखि 6-पाउन्ड पूरै चिकन ढाकिएको सूरी रग मसलाको 1/4 कपको आवश्यकता पर्दछ, त्यसैले यो लगभग 4 प्रयोगहरूको लागि राम्रो हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच भूरा भूरा
- 3 Tablespoons sweet Hungarian
- paprika
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 1 Tablespoon
- थिम
- 1 Tablespoon Kosher
- नमक
- 1-1 / 2 चम्मच
- लसुन पाउडर
- 1 चम्मच जीम (भुना भयो मैदान रुचाइएको वा पारंपरिक ग्राउण्ड गीम हो)
- 3/4 चम्मच केयेन
- मिर्च (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक अर्कालाई ब्राउन शुगर, पेपरिका, प्याज पाउडर, थिम, नुन, लसुन पाउडर, जीउ, र सेनी मिर्च राम्रोसँग मिल्दो, कुनै पनि चप्पल ब्रेक।
- एक ठुलो, अँध्यारो ठाउँमा एक वाटाइट कंटेनरमा भण्डार गर्नुहोस्। बार्बेक्ड, ग्रील्ड, वा भुना भयो चिकन, पोल्ट्री, सुँगुर, पसिना र स्पायरेरिब मा सिजनको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 65 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,753 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |