यो अद्भुत क्रीडी कारमेल सॉस तयार गर्न एक तस्वीर हो र यो आइसक्रिम वा रोटी हलवा भन्दा स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप ब्राउन शुगर (प्याकेड)
- 4 चम्मच आटा
- 1 कप पानी (उबलिरहेको)
- ड्यास नमक
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 tablespoons
- भारी क्रीम
- भेनिला (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Saucepan मा आटा संग चीनी मिलाउनुहोस्; राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। पानी र नुन जोड्नुहोस्।
- 6 देखि 8 मिनेट सम्म खाना पकाउँदा हलचल। यदि धेरै मोटाई एक थोरै पानी थपिदिन्छ।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्; मक्खन, क्रीम, र वेनिला स्वादमा हलचल।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 123 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 105 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |