यो स्वादिष्ट कारमेल ग्लेज एक सजिलो प्रिस्पिरण हो। चमक, जिन्जरब्रेड मा एक बंडर केक मा अद्भुत छ, वा रोटी पडिंग या एक मोमबत्ती संग उनको सेवा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मच मक्खन
- 1/2 कप प्रकाश ब्राउन शुगर (प्याड)
- चुरोट नमक
- 1/2 कप भारी क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- मक्खन पिघेर मध्यम-कम गर्मीमा एक मध्यम सॉसप्यानमा।
- मक्खनमा खैरो शर्करा थप गर्नुहोस् र 1 मिनेटको लागि हलचल बनाउनुहोस्।
- नमक र क्रीम जोड्नुहोस् मध्यम गर्मीमा एक फोडा ल्याउनुहोस्। 2 मिनेटको लागि खाना पकाउने, हलचल जारी राख्नुहोस्।
- लगभग 15 देखि 20 मिनेटको लागि शांत गर्नुहोस् र त्यसपछि केक माथि ब्रेक लाग्नुहोस् वा जिन्जरब्रेड वा रोटी पछाडिको लागि सस प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 154 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 32 मिलीग्राम |
| सोडियम | 46 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |