Hoisin सॉस एक प्रिय उपचार हो जुन हरेक चीनी खाना रेस्टुरेन्ट मा सेवा गरिएको छ। यो कच्चा संस्करण कच्चा खाना आहारको लागि एक पुरा खाना अनुवाद उपयुक्त छ।
होसिसिन ससको प्रेमीहरू सावधान हुन्छन्, यो घरको कच्चा खाना संस्करण लत हुन सक्छ! यद्यपि तपाईले यो ससमा सजिलै सजिलै फिसाउन सक्नुहुनेछ, यो कच्चे चिनियाँ सब्जी Moo Shu Wraps सँगसँगै डिजाइन गरिएको छ। यदि तपाइँसँग हातमा डेलिथ छैन भने, यसलाई तनाव नगर्नुहोस्। तपाईं या तो यसलाई समाप्त गर्न सक्छन् या कुनै पनि प्रकार को समुद्री शैवाल को एक चुटकी संग तपाईं मा Moo शू मा प्रयोग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप किशमिश
- 1 1/4 कप पानी
- 2 लौंग लसुन
- 1 चम्मच तिलको तेल (चिसो-दबाईएको)
- 1/2 चम्मच कुखुरीको कुखुरा
- वैकल्पिक: 1 चम्मच ड्युल फ्लेक्स
- 1 चम्मच जौ गलत (अनपेक्षित)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानीमा किश्तहरू एक घण्टासम्म तान्नुहोस् वा जबसम्म धेरै धेरै रमाइलो हुन्थ्यो।
- किशमिला र किशमिला मिश्रण गर्नुहोस् बाँकी सामग्रीहरूलाई सुचारु र चक्कर सम्म पानीको साथ मिलाउनुहोस्।
- एक हप्ता सम्म फ्रिजमा तुरुन्तै चश्मे कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस् वा भण्डार गर्नुहोस्।
घरको कच्चा रक्सी बनाउने जस्तै व्यवहार गर्नुहुन्छ? यहाँ केही थप खाना खाने कच्चा खाना व्यंजनहरू छन्:
- कच्चा खाना मकई चिप्स नुस्खा
- घरको कच्चा चकलेट
- सजिलो घरको कच्चा फ्रस्टिङ (हो, फ्रोडिङ!)
- कैसे बनाउन को लागि कच्चे कच्चे अखरोट पनीर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 52 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 17 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |