घरको कच्चा रक्सी चकलेट पट्टि बढाउँदै? यहाँ कसरी कच्चा क्याको पाउडर लिन र यसलाई कच्ची चकलेटको स्वर्गीय रूपमा बदल्नुहोस्।
घरको कच्चा चकलेट बनाउनको लागि यो विधि समान स्वादिष्ट र कच्चा खाना खानेकुरा व्यञ्जनहरु बाट भरा नयाँ पुस्तकबाट आउँछ, रमोसोम भ्याक्स बेकिंग, एमिली वोन इयु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप (60 ग्राम) कोको पाउडर वा कार्बो पाउडर
- 1/2 कप (118 मिलिमिटर) पिच्छे कोको मक्खन वा नरिवल तेल
- 1/3 प्याला (115 ग्राम) पसंदीदा तरल स्वीडेन
यसलाई कसरी बनाउने?
- सुचारु नभएसम्म सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। चकलेट ढाँचामा वा एउटा टुक्रा कागज पेपर-पकाउने पाना पानामा राख्नुहोस्। ठोस सम्म फ्रिज वा फ्रीजर राख्नुहोस्।
विभिन्न प्रकारका कच्चा चकलेट बनाउन चाहनुहुन्छ? एमिलीले आफ्नो घरको कच्चा चकलेटलाई व्यक्तिगत सम्भावित वैकल्पिक थप परिमार्जन गर्न प्रयास गर्ने प्रयास गर्दछ। तिनी भन्छिन्, "वेनिला, मिर्च पाउडर, ग्राउन्ड दालचीनी, goji जामुन , हजेलनी, मेक्क्टेट पाउडर।" सूचीमा जान्छ।
यो केवल एक नींव नुस्खा हो जुन तपाईंको सबै स्वस्थ चकलेट सपनाहरू सत्य हुन सक्छ! "
आफ्नो घरको कच्चा चकलेटको आनन्द लिनुहोस्!
घरको कच्चा रक्सी बनाउने जस्तै व्यवहार गर्नुहुन्छ? यहाँ केही थप खाना खाने कच्चा खाना व्यंजनहरू छन्:
- Dehydrator मा घर का बना कच्चे तेल पटाखे
- कच्चे वेगास कमल र नर्वे पेटू सलाद
- कच्चा खाना मकई चिप्स नुस्खा
- कच्ची फूलगोभी "चावल" नुस्खा
- घुमाइएको ककड़ी सलाद
- घरको कच्चा चकलेट
- सजिलो घरको कच्चा फ्रस्टिङ (हो, फ्रोडिङ!)
- कैसे बनाउन को लागि कच्चे कच्चे अखरोट पनीर
- 7 अद्भुत कच्चा खाना सलाद
- उत्तम कच्चा खाना मिठाई व्यंजनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 6 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |