कच्चा कूलफ्लू चावल राम्रोसँग एशियाई प्रेरित कच्चा खाना खाने जस्तै कच्चा अनस्टिरफरी वा भित्र कच्चे नोर रोल्स। तपाईं यसलाई जित्न सक्नु हुन्छ वा धेरै चाँडै सिध्याउन सक्नुहुन्छ कि तपाइँ यसलाई पायलफ प्रभाव दिन चाहानुहुन्छ। यो धेरै कच्चा खाना भोजहरूको लागि एक ठूलो साइड डिश हो।
यो पनि हेर्नुहोस्: उत्कृष्ट सजिलो कच्चा खाना व्यञ्जनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गोठालोको टाउको
- 1 चम्मच अदरक (मिनिसिङ)
- 1 लौह लसुन
- 1 चम्मच नामा shoyu, वा स्वाद
- पिच समुद्री नमक
- 2 चम्मच ताजा सिलिलेरो (मिनी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक प्रोसेसरमा सिलिल्लोरो बाहेक सबै अवयवहरू राख्नुहोस् र पल्स लगभग 10 चोटि पछि वा क्रीफ्लावर सम्मसम्म सानो हुन्छ। अधिक प्रक्रियामा सावधान रहनुहोस्, चावल जस्तो देखिन्छ जब रोक्नुहोस् वा तपाईंको हातमा एक पिट हुनेछ।
- मिश्रणलाई एक कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र मिनिसिड क्यालिन्ट्रोमा टान्नुहोस्।
तपाईंको कच्चा खाना "चावल" लाई मजा लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 142 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 9 जी |