यो चिनियाँ प्रेरित कच्चा सब्जी खाने "अनस्टाइफ्री" खाने पछि तपाईंले सोच्न सक्नुहुनेछ कि तपाईले कहिलेकाहीँ एउटा ठिकानाको लागि आवश्यक छ! कच्चा भित्ता कुरकुरा र रङ्गलीय हुन्छन् जब डाइइड्रेटरमा थोपा तुरुन्तै न्यानो, सान्त्वनाजनक लगाउनको लागि तुरुन्तै सफा गर्ने - जस्तै चिनियाँ खाना पकाउने। मलाई यो प्रकारको डिशसँग लंगुर भिजेको मनपर्छ, र तपाइँसँग नजिकको कुनै पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। सुन्दरता र पोषक तत्वहरूको एक सट्टाको लागि, नुस्खाले घण्टीको कालीका तीनवटा रंगहरूको लागि कल गर्दछ, तर एक मात्र पर्याप्त हुन्छ। यदि तपाईं ठुलो-थिचेको तिल फेला पार्न सक्नुहुन्न भने तेल पनि छोड्न सक्नुहुनेछ (जैतून र नारियल तेलले स्वादलाई महत्त्वपूर्ण परिवर्तन गर्नेछ)।
भरिएको भोजनको लागि कच्चा बगाई "चावल" संग यो कच्चा खाना सब्जिङ डिश जोडा गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्: उत्कृष्ट सजिलो कच्चा खाना व्यञ्जनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो जक्र, तिमाही र कटाई
- 1 कप क्रेन्मिनी वा बटन मशरूम, क्वार्टरमा
- 1/4 प्रत्येक रातो, सुन्तला र पहेंलो घंटी काली मिर्च, कटा भयो
- 1 ठूलो गाजर, कटाईयो
- 1 कप बैंगनी गोभी, कटा भयो
- 1 लीक, पतला कटाई
- 4 लौने लसुन, मिनिसिङ वा थिचिएको
- अदरक, पिक्सेल र मिनिसिङको 2 देखि 3 इन्च टुक्रा
- 1/2 नींबू, रस
- 2 चम्मच अक्वेबर चित्रकारी (वैकल्पिक)
- 1 चम्मच पत्थर मैदान को ढोका
- 1 देखि 2 चम्मच ठुलो दही तिल तेल, वैकल्पिक
- 1 चम्मच कालो वा सेतो तिलको बीउ
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरू सँगसँगै टाँस्नुहोस् र 145 डिग्री फारेनट्रेटमा लगभग एक घन्टाको लागि डाइरेइड्रेट गर्नुहोस्।
- वायुटाइट कंटेनरमा छिटो हटाउनुहोस् र खानुहोस्।
यो कच्चा खाना चिनियाँ "स्टिर-फ्रेरी" डिशले कच्ची कूलफ्लावर चावलमाथि पूर्ण सेवा पुर्याएको छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 226 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 59 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |