त्यहाँ कुनै अस्वीकार छैन कि मनपर्ने चायको समय मध्ये एक वेल्स मा व्यवहार गर्दछ, वेल्श केक हुनु पर्छ। सानो, शर्कराको केक केक मक्खन फैलाउन, तिनीहरूलाई साँच्चै धेरै अधिक बनाइदिन्छ।
वेल्श केकहरू बेकेस्टोन वा माइनमा पकाएका छन् - जसको पत्थर तिनीहरूले भरिन्छन्। यद्यपि सबै केल्टिक देशहरूमा बेक ढुङ्गा पाइन्छ, केवल वेल्समा यी मिठाई केकहरू गल्ती गर्छन्। एक भारी फ्राइङ प्यान राम्रो काम गर्दछ, तर ध्यान राख्नुहोस् कि तपाईंको वेल्श केकमा जलाउन सकिँदैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 100 ग्राम / 4 अजीब मक्खन र अनुहार (मिश्रित)
- 225 ग्राम / 8 औँ आत्म-उड्ने आटा
- नुन को चुरोट
- 75 ग्राम / 3 औजार कस्टर शर्करा
- 75g / 3 और्ट currants
- 1/2 tsp
- मिश्रित मसला
- 1 चम्मच हनी
- 1 मध्यम अण्डा (पीटा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा, बोसो को बोसो र आक मा रक्सी ले जब सम्म मिश्रण ब्रेकक्रम्ब जस्तै नहीं।
- चिनियाँ, currants, मिश्रित मसाले र हनीमा हिउँद।
- पिटेको अण्डा थप्नुहोस् र फर्म आटा बनाउनुहोस्।
- एक चप्पल बोर्डमा, 2 लाख मोटो सम्मको मिश्रण रोल वा पेन्ट गर्नुहोस्।
- दुवै पक्षमा सुनको भून सम्म 6 सेमी डिस्क र griddle मा मध्यम ताप मा कट।
- वेल्श केकहरू कस्टर शर्करासँग धकेल्छन् र तुरुन्तै खानुहोस् वा वात्न टिनमा भण्डार गर्नुहोस्।
वेल्चे केक सबै भन्दा राम्ररी खाईन्छ तर गरममा 10 दिन सम्म को वाटरलाइट कंटेनरमा राख्छ (यद्यपि मैले मलाई शक गर्दछन् कि उनि लामो समय सम्म राख्न सक्नुहुनेछ)।
तपाईं तिनीहरूलाई हल्का रूपमा व्हीप्ड ताजा क्रीम संग सेवा गर्न सक्नुहुन्छ र यो वास्तवमा तपाईं माथि छ।
यो नुस्खा गिली डेविस बाट आउँछ। गिली वेल्श फूड, वेल्स को स्वाद को प्रसिद्ध पुस्तक लेखक, Graffeg द्वारा प्रकाशित, जो एक 2012 में गोourmand वर्ल्ड बुक पुरस्कार के लिए नामित किया गया था
वेल्स को सच स्वाद को पकाने को शिष्टाचार।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 84 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 45 मिलीग्राम |
| सोडियम | 192 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |