रोमानिया सब्जी चावल पायलफ वा pilaf de orez cu legume (PEE-lahf deh AW-rrez कू लेह-GOO-meh) को लागि यो नुस्खा चिकन वा सब्जी स्टक र भिगोको छनौट गर्न सकिन्छ।
Pilafs दुनिया भर मा सामान्य छ तर तिनीहरूको मूल मध्य पूर्व र मध्य एशिया मा छ। पायलफ, पायलउ, पर्ल, पेलाफ, पर्ल र पोलोको रूपमा चिनिन्छ, यो चावल वा अन्य अन्नको साथ बनाइएको छ। ठूलो चावल पायलफको गोप्यले तातो खाडीमा अन्नलाई कोट, कटा जडीबुटीहरू, मासु, सब्जियां, सूखे फल, नट र छनौटको मौसमहरू र उबलिएको स्टक थप्न।
रोमानिया चावलको ठूलो फोटो
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 पतला कटा प्याज
- 1 खुट्टा र पतला ग्रेट्री गाजर
- 4 औंस पतला कटा मशरूम
- 1 कप चावल (कुल्ला नगर्नुहोस्)
- 2 कप गरम चिकन वा सब्जी स्टक
- 2 चम्मच Delikat या seasoning
- 2 चप्पलले ताजा अजैली कटायो
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम लुकाएको सस्यान मा, मक्खन पिघ्न। प्याज, गाजर र मशरूम थप्नुहोस्, प्याजसम्म पकाउने पारदर्शी छ, लगभग 3 देखि 4 मिनेट। चावल जोड्नुहोस्, अन्नको कोण, र टोस्टिंग नभएसम्म सुझावहरू सेतो घुमाउनुहोस्।
- Delikat वा अरोटैट वा सब्जा र अजमोरी संग गरम स्टक मिलाउनुहोस्। चावलले प्यानमा हाल्नुहोस्। एक पटक हिँड्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। एक पटक थप हिँड्नुहोस्, गर्मी र आवरण कम गर्नुहोस्। 15-20 मिनेट सिम्मर वा चावलले तरल अवशोषित गरेको छ।
- नोट: पिलाफ स्टोभेटपको सट्टामा 20 मिनेटको लागि 350 डिग्री ओवनमा पकाउन सकिन्छ।
- रोमानिया frigarui ( केब्याब ) संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 272 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 522 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |