यो फ्ल्याक स्टेक नुस्खा झटका मसला को परम्परागत अवयव को एक मोटी, स्वादपूर्ण मज्जा को मा शामिल गर्दछ जसले यसको मांस मा मासु मा काम गर्दछ।
जबकि यो नुस्खा को लागि मिर्च को छनोट स्कोच बोनेट हो, तपाईं कुनै पनि प्रकार को मिर्च मिर्च उपलब्ध गर्न को लागी उपलब्ध छ। स्वादिष्ट क्यारिबियन उपचारको लागि उष्णकटिबंधीय फलको साथ चावल र माथिल्लो माछा मार्ने।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 फ्लैंक स्टेक , लगभग 2 पाउण्ड / 900 जी
- 1 सानो
- प्याज, कटाई
- 1/2 कप / 120 एमएल हरियो प्याज, कटा भयो
- एक चिहानको जुस
- 1/3 कप / 80 एमएल सपाट पट्टे अजवाली वा 1/4 कप सिलिलाउरो
- 2 ठूलो चिनियाँ मिर्च वा 1 सानो स्कट बोननेटको बीउ र डाइरेक्टाइन
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 2 चम्मच / 30 एमएल अंधेरे रम
- 2 चम्मच / 30 एमएल ताजा
- थिम
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर
- ब्राउन सुगर
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- सोया सस
- 1 चम्मच / 15 एमएल तेल
- 2 चम्मच / 10 एमएल ताजा अदरक
- 1 चम्मच / 5 एमएल allspice
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल दालचीनी
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल अख्तियार
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
- वैकल्पिक छटपटाइको ड्यास
यसलाई कसरी बनाउने?
- फ्ल्याक स्टेक एक resealable प्लास्टिक थैलीमा राख्नुहोस्।
- ब्लेन्डर वा खाना प्रोसेसरमा बाँकी अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
- फोक स्टक माथि फ्यांक स्टिक बनाउनु पर्छ यकीन छ कि यो राम्रो तरिकाले वितरित, मुहर थैला र फ्रिजमा 2 देखि 8 घण्टा सम्म स्थान छ।
- मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- फ्याकबाट स्टक हटाउनुहोस् तर अचम्म नबिर्सनुहोस्।
- फ्लैंक स्टिक ग्रिलमा राख्नुहोस् र प्रति साइजमा 8 देखि 10 मिनेट सम्म पकाउनुहोस्।
- स्टिक खाना पकाउँदा, सुरक्षित राखिएको एक सस्यानमा राख्नुहोस् र 2 मिनेटको लागि फोडा लिनुहोस्, लगातार घिमिरे।
- गर्मी घटाउनुहोस् र 8 देखि 10 मिनेटसम्म उबाल गर्न अनुमति दिन्छ। गर्मी कम गर्न तपाईँको ग्रिलको बर्नरको प्रयोग गरेर गर्न सकिन्छ।
- एक पटक स्टिक पकाइएको छ, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र यसलाई नक्कल गर्न अघि 5 मिनेट बाँकी राख्नुहोस्। रस मासु र सस र उष्णकटिबंधीय फल खाए।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 34 9 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 119 मिलीग्राम |
| सोडियम | 637 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 43 g |