यो आधारभूत भरिएको अजवालीले पार्टी वा छुट्टीको भोजनको लागि राम्रो स्नैक वा एपेटाइजर बनाउँछ, र तयार गर्न सजिलो छ। क्रीम पनीर, सिजनिंग र मेयोनेज एक स्वादिष्ट मिश्रण बनाउँदछ। पनीर भरी पनीरीले कुनै पनि समयमा वर्षको कुनै पनि मेनुलाई पूरै पूर्ण पार्दछ। यो एक उत्कृष्ट डाइरेक्टरी एपेटाइजर नुस्खा हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 अलमारी स्टक
- 1 3-औंस प्याकेज क्रीम पनीर, नरम
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच मिर्च
- वैकल्पिक: 1/8 चम्मच
- paprika
- Worcestershire सस को केहि ड्रप
- 1 चम्मच मेयोनेज वा बढी आवश्यक छ
यसलाई कसरी बनाउने?
- अजवालीलाई धुलाई, स्टकहरू अलग गर्नुहोस्, र हप्तामा पनि कटौती गर्नुहोस्, प्रति स्ट्याकमा 3 टुक्राहरू।
- एक सानो कटोरा मा, कंक्रीट संग क्रीम पनीर माश।
- एक फैलावट स्थिरता बनाउन नमक, काली मिर्च, पेपरिका, Worcestershire सॉस , र पर्याप्त मेयोनेज जोड्नुहोस्।
- क्रीम पनीर र मेयोनेज मिश्रण संग पेलरी टुक्राहरु भर्नुहोस्। यदि वांछित भएमा, रङको लागि थप पेपरिकासँग छिटो।
- भरिएको अजवालीलाई राम्रो तरिकाले सेवा गरिसकेको एक प्लस र चिल्लोमा व्यवस्थित गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 20 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |