एक ताजा पोर्क पिकनिक कंधेको निचो भागबाट आउँछ। खुट्टा पोर्क, लामो, ढिलो भुइँमा, वा उकालो डिनरको लागि यो उत्कृष्ट कटौती हो।
मीठो आलु, टर्निप्स र गोभीले यो पोर्क उबलिएको रातो खानेकुरालाई पूर्ण, हृदयको भोजन बनाउँछ र यो बजेट-अनुकूल हुन्छ। भुटानी सब्जियों संग ब्रेस्कृत गरिन्छ, एक अद्भुत सप्ताहांत परिवार को भोजन। भित्री मा लाल-स्की भएका आलु र गाजर को उपयोग गर्न को लागी नि: शुल्क लाग्छ।
यो डिश एक ताजा पोर्क पिकनिक संग बनाइएको छ, तर एक धूम्रपान रहित पिकनिक प्रतिस्थापन हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पोर्क कंधे (ताजा पिकनिक)
- 1 देखि 2 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा (जसलाई भुटानी कोट को लागी आवश्यक छ)
- पिच सिजन गरिएको नमक
- पिच काली मिर्च
- 2 चम्मच छोटो छोटो (वा सब्जी तेल)
- 2 कप पानी
- 1 बे पत्ती
- 1 ठूलो क्लोव लसुन
- 4 मीठो आलु (छीलिएको, आकारमा काट्ने)
- 4 ठूलो टर्निप्स (छीलिएको, आकारमा काट्ने)
- 1/2 माध्यम गोभी (4 किनाराहरूमा कटौती)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पोर्क पिकनिकबाट छाला र धेरै मोटो हटाउनुहोस्।
- आटा संग कोर्क को भुटानी कोट को कोट को रसें र तब यो मौसम मा नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च संग रगडें।
- मध्यम डाइरेक्टरीमा डच ओवन वा ठूलो केतलीमा ताप कमर वा सब्जीको तेल; खैरो रंगको पोर्क सबै पक्षमा। पानी, बे पत्ती र लसुन थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्; पट्टे कसुरमा राख्नुहोस् र 1 1/2 घण्टाको लागि सुँगुर उकालो।
- बत्तीमा मीठो आलु र मुनिहरू थप्नुहोस् र 15 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। गोभी पछाडि थप गर्नुहोस् र अर्को 20 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, वा गोभी निलम्बन नभएसम्म। एक पोल मा पोर्क र सब्जियों को व्यवस्था गर्नुहोस्।
विशेषज्ञ सुझावहरू
- पोर्क पिकनिक कंधे कंधेको निचो भागबाट आउँछ। चाहे स्मोक्ड वा ताजा हो, यो लामो र ढिलो बिरोधको लागि उत्कृष्ट कटौती हो। सुकेको पोर्क सामान्यतया सुँगुरको क्यानरको साथ बनाइन्छ।
- यदि यो मनपर्छ भने यो नुस्खामा पोर्क बट प्रयोग गर्नुहोस्। पोर्क बट, बोस्टन बटको रूपमा पनि जानिन्छ, क्यान्सरको माथिल्लो भागबाट आउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 466 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 77 मिलीग्राम |
| सोडियम | 464 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 55 g |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 29 जी |