मिनी-चकलेट चिप्सको साथ घर बनाएको बिस्कुट। म प्रेम प्रेम बिस्कुटलाई प्रेम गर्छु, तर म यो प्राय: धेरै बनाउँदैन किनकी म यसको बारे मा सोच्दा कफी बिहानको आइतबार बिहानको कपको उपचारको लागी। र यदि यो चकलेट हो? अझ राम्राे!
पहिले घर बनाएको बिस्कुट बनाइएन? चिन्ता नगर्ने, यो बिस्कुट नुस्खा सरल र पछि लाग्न सजिलो छ। बिस्कुट यसलाई पूर्ण कुरकुरा र कुखुरा लिन दुई पटक पकाइएको छ। एक पटक तपाइँ यसलाई कसरी बनाउने भनेर थाहा पाउनुहुन्छ, तपाईले फेरि कहिल्यै भण्डारबाट बिस्कुट खरिद गर्नुहुन्न।
यो चकलेट चिप बिस्कुट नुस्खा गेह फूड्स काउन्सिलको शिष्टाचार हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 2/3 कप शर्करा
- 1 चम्मच। बेकिंग सोडा
- 1/2 tsp। नमक
- 1/2 कप मिनी चकलेट चिप्स (वा पागल)
- 3 अण्डा, हल्का पीडा
- 1 चम्मच। वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व-गर्मी ओवन 350 एफ सम्म
- एक मध्यम कटोरा मा, आटा, चीनी, बेकिंग सोडा , नमक र चकलेट चिप्स सँगै मिलाउनुहोस्।
- अण्डा र वेनिला जोड्नुहोस्, मिश्रित नभएसम्म हिउँदिरहनुहोस्।
- आटा हल्का फलामको सतहमा घुमाउनुहोस्; 8 देखि 10 पटक घने।
- आटा फारम 2-इन्च चौडा र 16-इन्च मोटोमा राख्नुहोस्।
- एक पछाडि पानामा लैजानुहोस् लगइन नप-स्टिक स्प्रे सँग लिइएको।
- 30 मिनेट बान्नुहोस्; ओवनबाट हटाउनुहोस् र 10 मिनेटको लागि शांत गर्नुहोस्।
- काट्ने बोर्डमा लग राख्नुहोस् र एक भित्री चाकूको साथमा, एक घिमिरे गति प्रयोग गरेर 1/2 इन्च स्लाइसमा कालो लग कट गर्नुहोस्।
- बेकिंग पानामा स्लाइसहरू कट साइड अप गर्नुहोस्।
- 325 एफमा गर्मी घटाउनुहोस् र 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- स्लाइसहरू बन्द गर्नुहोस् र सुनन सम्म 10 देखि 12 मिनेट थप गर्नुहोस्। केन्द्रहरू थोडा नरम हुनेछन् तर तिनीहरू ठुलो हुनेछन्। तार रैकलाई ठंडा गर्न हटाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 75 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 26 मिलीग्राम |
| सोडियम | 171 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |