यो पुरानो पकाएको पकाएको स्याउ स्वादिष्ट छ, र मसाले तपाईंको घरलाई अद्भुत बनाउछ! एक उत्कृष्ट मिठाईको लागि आइसक्रीम वा ताजा व्हीड क्रीमको स्कूप थप्नुहोस्।
सूखे क्रेनबेरी वा कटा मितिहरू संग किशमहरू बदल्न नि: शुल्क लाग्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 ठूलो पाक सेब
- 3/4 कप ब्राउन शुगर (दृढ रूपमा प्याक गरिएको)
- 1/2 कप किशमिश
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1/4 चम्मच अखरोट
- 1 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट (180 सी / ग्याँस 4) ताप्नुहोस्।
- धुलो र कोर सेबहरू, त्यसपछि प्रत्येक सेबको बीचको पिक्सेलको 1 इन्च पट्टी हटाउनुहोस्। 2-क्वार्ट उथ बकिङ डिशमा सेबको प्रबन्ध गर्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा भूरा शर्करा, किशमिश, दालचीनी र नटामिन को मिश्रण गर्नुहोस्; प्रत्येक सेब को केन्द्र भरें र मक्खन को 1/2 चम्मच संग डट।
- पकवान को तल को कवर गर्न पकवान पकाना को लागि पर्याप्त पानी जोडें; बेक, खुला, लगभग एक घण्टामा 45 मिनेटको लागि, वा जब सेब निविदा हुन्छन्। ठूला सेबहरू लामो समयसम्म लिनेछन्। कहिलेकाहीँ रस को साथ टाँस्नुहोस्।
- मीठो सेतो राखिएको क्रीमको गुडियाको साथमा सेतो को सेवन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 184 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 44 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |