यो सजिलो चिन्ता र चावल जम्बुया स्वाद संग भरिएको छ। स्मोक गरिएको होम, जडीबुटी र टमाटरहरूले यो सम्झनाको लागि एक व्यञ्जनको भोजन बनाउँदछ। केही पातलो न्यू अर्लिन्स फ्रेन्च फ्रान्सेली रोटी र एक साधारण सलाद को यो डिश बनाउन को लागि एक शानदार रात्रि बनाउन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मोटो कपाल पीला प्याज
- 2 मध्यम
- लसुन दस्ताने छर्रों र खनन
- 1 कप कटा मीठा हरियो काली मिर्च
- 3/4 कप पतला diced अजवाइन
- 4 चम्मच बेकन drippings
- 3
- चिसो ताजा
- खनिज अजय
- 3/8-इन क्यूब्समा 6 ओग स्माक्म होम कट
- 1 lg बे पत्ती; कुरै भएन
- 1/2
- चम्मच
- चिसो पात थिम
- 1/4 चम्मच सेनी मिर्च
- 1 1/2 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- 1 टमाटरहरू (1 पाउन्ड, 14-औँ) हुन सक्छ
- 1 टमाटर चटनी (8 औंस)
- 1 3/4 कप ठंडे पानी
- 1 3/4 कपले नचाहिने चावल
- 1 1/2 पाउंड मध्यम चिंराट, कच्चा, खुवाइयो, deveined
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो डच ओवन वा सससिन सेट गर्नुहोस् - फलाम होइन - मध्यम तापक्रममा।
2. प्याकन डिपप्पिंगमा प्याज, लसुन, हरियो काली मिर्च र अजवालीलाई 8 देखि 10 मिनेटसम्म सान्त्वना नदिनुहोस् जब सम्म उनि लङ्ग र गोल्डेनन्। अजमोद, हम क्यूब्स, बे पत्ती, थिम र केये मिर्च जोड्नुहोस्।
3. सायट, प्रायः घिमिरे, 5 देखि 6 मिनेट सम्म। नुन, टमाटर र उनको रस, टमाटर चट्या र पानी जोड्नुहोस्।
4. टमाटरको कुनै पनि ठूलो चप्पल तोड्न 5 मिनेटको लागि सिमर, खाली भयो।
बर्नर गर्मी समायोजन गर्नुहोस् ताकि मिश्रण सिमर्स सजिलै संग।
5. चावलमा हिउँद, बर्तनको आवरण र 40 मिनेटको लागि चावल उर्नुहोस्। चिन्ता जोड्नुहोस्, मिश्रणलाई हल्का रूपमा झुकाउन तिनीहरूलाई वितरण गर्न।
6. बर्तन को आवरण र 15 देखि 20 मिनेट लामो समय सम्म को लागी, जब सम्म चिन्ता को माध्यम ले पकाएको छ, चावल गरिन्छ, र लगभग सबै तरल अवशोषित भएको छ।
7. जम्बोल्याया टाँस्नुहोस् र आवश्यक भएमा केनी मिर्च र नमक जोड्नुहोस्।
डोक डोनाल्ड द्वारा साझा गरियो
तपाईं पनि मन पर्छ
लुइसियाना शैली रूक्स कसरी बनाउने
काजुन बारबेक्यू चिन्रा
चिकन र सोजाम जम्बलाया
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 340 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 248 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,598 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 37 g |