यो एक स्वादिष्ट मोटी आचरण वेनिला आइसक्रीम, थोपा अनानास रस, खुट्टा, दूध, र चिन संग हिलाएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप कटाई ताजा आडहरू वा जमे भएका थोरै पीडाहरू
- 1/4 कप अनानास रस
- 1/4 कप शर्करा
- 2 कप वेनिला आइसक्रीम
- 3/4 कप दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- अनानास रस र चिसोसँग सुचारू सम्म मिल्दो।
- आइसक्रीम जोड्नुहोस् र नरम सम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
- मा दूध र पल्स मा मिश्रण गर्नुहोस्।
- ठुलो चश्मा हल्लाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 432 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 29 मिलीग्राम |
| सोडियम | 155 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 9 जी |