यी नारंगी बल संक्रमण कुनै पनि पार्टी वा अवसरको लागि अद्भुत छ, र तिनीहरू तयार गर्न सजिलो छन्। बेकिंग आवश्यक छैन!
म मिसिसिपीमा बस्दा मैले नारंगी बलहरू गरेका थिए, र म उनीहरूलाई प्रेममा तुरुन्तै दियो। मलाई नुस्खा हुनुपर्दछ! तिनीहरू बनाइएका तरिकामा बोरबोन बलहरू जस्तै छन्। ठुलो जमे भएका सुन्तला रस ध्यान तिनीहरूलाई उनीहरूको जीवंत सुन्तला स्वाद दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 औंस वेनिला वेफर कुकीज (पतला कुचल)
- 1 कप संवेदकहरु को शर्करा (कोइ थप कोटिंग को लागि)
- 1/4 कप मक्खन (नरम)
- 1/2 कप सुन्तलाको रस ध्यान (ठुलो)
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 कप पेकान (कटाई)
- 1/2 sifted कन्फेक्शनरों को शर्करा (या कोकोनट कोटिंग को लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- वेनिला वेफर कुकी कुकुरहरू र 1 कप कन्फेक्शनरहरूको शङ्कलाई मिलाउनुहोस्।
- मक्खनमा मक्खन थप्नुहोस् र मिश्रण गर्नुहोस्।
- थोरै सुन्तलाको रस ध्यानमा हिंड्नुहोस्; भेनि र नट थप्नुहोस्। तिम्रो हातले मिश्रण गर्नुहोस्।
- अखरोटको आकारको बारेमा बलहरू मिलाउनुहोस्; खाना भण्डारण बैगमा हल्लाउनुहोस् सिफल्ट कन्फेक्शनरको शर्करा वा नारियलसँग।
- एकै तहमा नारंगी बलहरू waxed कागज-लुकेको कुकी पानामा प्रबन्ध गर्नुहोस्; फ्रिजको रातो रातभरि फ्रिजमा राम्रो स्वादको लागि।
थप सजिलो वा नो-बेक मिठाई व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 66 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 41 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |