युप्रिप्टप्टस मार्टिन को ह्याम्पटो मारीज , को रचनाशास्त्री र कोफेनहेगन मा कर्फव को मालिक हो। ककटेलको लागि मार्कस फोकस ताजा अवयवहरूमा छ, र एक साथ राखिएको छ, न केवल राम्रो पेय, तर ककटेल मिश्रण मा जडीबुटी र मसाले प्रयोग गर्ने एक गाइड।
नीलगिरी सिरप शानदार छ र यो पेय यो के बनाउँछ। यो साँच्चै अनूठा छ र ठंडा छ, ताजा ताजापन। मैले यो नुस्खाको दुइटा प्रतियां देखेको छु, एकमा उसले तान्क्रेई 10 र अन्यमा मार्टिन मिलरको जिन प्रयोग गर्दछ। मैले तान्क्रेई 10 को उपयोग गरे र यो एक ठूलो जोडा लाग्यो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 50 मिलीलीटर (लगभग 1 1/2 औंस)
- तान्क्रेई 10 वा
- मार्टिन मिलरको जिन
- 25 मिलीलीटर (लगभग 3/4 औंस)
- घर का बना यूक्लिप्टिपस सिरप
- 12.5 मिलीलीटर (लगभग 1/2 औंस) नेमको रस
- 3 बूँद
- अण्डा सेतो
- 1
- ग्यारिशप्टको लागि युप्रिलिप्टस पात
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ककटेल गिलासमा डबल तनाव ।
- फ्लोटिंग इक्विलप्स्पस पातको साथ गार्निश।
Recipe Courtesy: Humberto Marques
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 370 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 427 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 28 जी |