स्कर्ट स्टिकहरू धेरै स्वादपूर्ण हुन्छन् तर कडा हुन सक्छ। एक गीला मगौल लागू गरेर र केही समयको लागि खारेज गरेर, स्टिक राम्रो तरिकाले निविदा हुनेछ। यसलाई तातो र छिटो ग्रिल गर्नुहोस् र ओभरकोक गर्न प्रयास गर्नुहोस्। यी स्टिकहरू एक प्रवेशको रूपमा सिद्ध छन् तर टाकोस जस्तै व्यंजनहरूको लागि एकदम राम्रो थप गर्न सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 3/4 देखि 1-पाउण्ड (450 किलोग्राम) स्कर्ट स्टेक
- 1 चम्मच (15 मिलीलीटर) मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच (5 एमएल) ग्राउन्ड जीउ
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 2 चम्मच (10 एमएल) वर्कसेर्सियर सॉस
- 1 चम्मच (5 एमएल) मोटे नमक
- 1 चम्मच (5 मिलीलीटर) चिनी (पसंदीदा भएमा एभव्यु प्रयोग गर्नुहोस्)
- 1 चम्मच (5 एमएल) तातो मिठो कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) allspice
- 1/4 चम्मच (12.5 एमएल) चिपपले मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच (15 एमएल) सेतो सिरका
- 1 चम्मच (15 एमएल) वनस्पति तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्टेक बाट मोटाई छाया । सेतो टुक्राको टुक्रामा काट्नुहोस्।
- माश लसुन र नुन एक पेस्ट बनाउन को लागी।
- एकसाथ मिर्च पाउडर, जीरा, लसुन पेस्ट, वर्सेस्टरशायर चटनी, सिरका, चिपपले मिर्च पाउडर, चिनी, काली मिर्च, सबैस्पिस, र तेल र सबै मासुको मासुलाई मिक्स गर्नुहोस्। रिसेबलयोग्य प्लास्टिकको थोरै स्टिक राख्नुहोस् र 1 घण्टासम्म उठाउनुहोस्।
- मध्यम ऊँची गर्मीको लागि ग्रिल तयार गर्नुहोस्। मध्यम दुर्लभ सम्म स्टिकहरू कुक गर्नुहोस्।
- ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र अन्नलाई पतली स्ट्रिप्समा हटाउनुहोस्। चाहिएको रूपमा सेवा गर्नुहोस् वा तुरुन्तै वा स्पिनिश चावलको साथमा सेवा गर्ने प्रयास गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 553136 |
| कुल मोटा | 33,753 g |
| पागलिएको बोसो | 12,663 g |
| असंतृप्त फैट | 15,368 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 192,094 मिलीग्राम |
| सोडियम | 171,233 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 60,353 g |