सरलोन फ्लप मासु, कहिलेकाहिँ सरलोन टिप भनिन्छ, तेस्रो टिपको रूपमा एउटै क्षेत्रमा तल्लो सरलोन बटबाट आउछ। यो एक धेरै बहुमुखी कटौती छ कि निविदा र अत्यन्त स्वादपूर्ण हुन सक्छ, र सबै भन्दा अपेक्षाकृत सस्ता भन्दा राम्रो हुन सक्छ। यस मासुको प्रयास गर्नुहोस् मासुको राम्रो कटको अनुभव गर्न।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड (900 ग्राम) सरलोन फ्ल्याप स्टेक
- 1/3 कप (80 एमएल) साइडर सिरका
- 1/4 कप (60 एमएल) जैतून का तेल
- 1 चम्मच (15 एमएल) पानी
- 2 चम्मच (10 एमएल) प्याज पाउडर
- 2 चम्मच (10 मिलीलीटर) मिर्च पाउडर
- 2 चम्मच (10 एमएल) नमक
- 2 चम्मच (10 एमएल) वर्कसेर्सियर सॉस
- 2 चम्मच (10 एमएल) लाल शराब सिरका
- 2 चम्मच (10 एमएल) पेपरिका
- 2 चम्मच (10 मिलीलीटर) cumin पाउडर
- 1 चम्मच (5 मिलीलीटर) सूखे मर्जोरम (1 चम्मच / 15 एमएल तातो प्रयोग गरिएमा)
- 1 चम्मच (5 एमएल) काली मिर्च
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) लसुन पाउडर (वा 2 ताजा लौरी, मिनिसिङ)
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) अदरक पाउडर
- 1/2 चम्मच (2.5 मिलीलीटर) पाउडर लिने
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्लेस फ्ल्याप एक resealable प्लास्टिक बैग मा स्टेक। मिट्टी बनाउनुहोस् र स्टेकहरू पिरोल्नु, निश्चित गर्नुहोस् कि सबै सतहहरू राम्रो लेपित हुन्छन्। ध्यानपूर्वक बैग, मुहर, र फ्रान्सेलीमा 2-8 घण्टाको लागि ठाउँ नदिनुहोस्।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। स्टेकहरू थैला र ठाउँबाट ग्रिल ग्रेटमा हटाउनुहोस्। कुक, 20-25 मिनेटको लागि, कहिलेकाहीँ वा तपाईंको वांछित दानसम्म।
- एक पटक पकाएर, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र काट्ने बोर्डमा राख्नुहोस्। स्टिकहरू आराम गर्न 5 मिनेट अघि आराम गर्न दिनुहोस्। यो नुस्खा राम्रो तरिकाले ग्रील्ड सब्जिहरु वा क्रीमयुक्त आलु सलाद संग राम्रो हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 416 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 132 मिलीग्राम |
| सोडियम | 926 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 45 g |