यी चकलेट लेपित मार्थ वाशिंगटन कैंडीहरू बनाउन सजिलो छ र सबैले तिनीहरूलाई प्रेम गर्नेछन्! क्रीमयुक्त नारियल पेकन भरिएको मात्र मिठो कन्डिसन दूध, नरिवल, पेकान र पाउडर भएको मिश्रणको मिश्रण हो।
कैंडी कोट को लागि चॉकलेट चिप्स या विशेषता डाइचिंग चॉकलेट या बादाम बार्क को प्रयोग गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड कन्फेक्शनर्स 'शिकारी (सिफेट)
- 1 गर्न सक्छ
- खुवाउनु भयो
- 2 कप नरिवल
- 1 छडी मक्खन वा मार्जिन (पिघलिएको)
- 3 कप पेकान (कटाई)
- चकलेट छोड्दै:
- पैराफिन मोमको केक को 1/4
- 12 औंस semisweet चकलेट चिप्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- मोक्स पेपर वा नक्कली कागजको साथ एक पाक प्यान वा ट्रेलाई रेखा गर्नुहोस्।
- ठूलो कटोरामा कन्फेक्शनरको चिनलाई जोडिएको दूध, नरिवल, पिघल मक्खन र पेकियनसँग मिलाउँछ।
- तपाईंको हातले, मिश्रणमा प्यान वा ट्रेमा मिश्रणमा राख्नुहोस्। बलहरू क्यान्सर नभएसम्म क्यान्सर प्रशीतन गर्नुहोस्।
- बीचमा, मोम र दूध चकलेट चिप्स दोब्बर बयलरमा सँगै पिउन।
- चिसो चकलेटमा ठुलो बलहरू डुबाउनुहोस् र ठोक्नुहोस्।
- रेफ्रिजरेटरमा क्यान्ट्री कन्टेनरमा कैंडी भण्डार गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- मोम र चकलेट चिप मिश्रण को 1 पाउन्डको बादाम बार्क वा कैंडीले चकलेट कोटिंगको लागि पिसाब गर्दछ। पिटको रूपमा निर्देशित र कैंडीलाई राम्रो तरिकाले कोटमा डुबाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 131 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |