यो पारंपरिक मनपर्ने तयारी गर्ने एक राम्रो तरिका हो। चिन्ता नगर्नुहोस्, जबकि यो नुस्खा टमाटर चटनीको लागि कल गर्दैन, यसको सट्टामा कटाई टमाटर प्रयोग गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चिकन छाती, छाला र बेकार
- 3 रोम टमाटरले सानो मात्रामा कटायो
- 4 औंस / 115 जी मोोजजारे पनीर, 1/4 इन्च स्लाइसमा काट्नुहोस्
- 1/4 कप / 60 एमएल पर्मेस पनीर
- 5-6 तुरुन्त पातहरू
- 2 चम्मच / 10 एमएल जैतून को तेल
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- पाउन्ड चिकन स्तन सम्म लगभग 1/4 इन्च मोटी।
- कोट, जैतून का तेल, नमक र काली मिर्च सँग।
- ग्रिलमा चिकन राख्नुहोस् र 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- मुर्दा चोर्नुहोस् र पनीर र टमाटर स्लाइसहरू माथि राख्नुहोस्।
- थप 5-6 मिनेटका लागि कुक
- एकपटक चिकनको आन्तरिक तापमान 165 डिग्री एफ। माथि पुग्छ, गर्मीबाट हटाउनुहोस्, 1-2 मिनेटको लागि बस्न अनुमति दिनुहोस् र कुखुरामा कुखुराको पछाडि राख्नु पहिले सेवा गर्नु अघि।
- या त पास्ता मा सेवा वा चिकन पर्मेसन स्यान्डविचमा बनाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1354 |
| कुल मोटा | 81 g |
| पागलिएको बोसो | 25 g |
| असंतृप्त फैट | 32 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 447 मिलीग्राम |
| सोडियम | 985 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 141 g |