यो नुस्खा सरल र मीठो छ, सुरुचिपूर्ण र तलतिर दुवै। डेयरी सेतो केक र cupcakes दुवै वेनिला र चकलेटको लागि सही, यो फ्रस्टिङ सधैं राम्रो विचार जस्तो देखिन्छ।
लगभग 2 1/2 कप हुन्छ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 लक्जरी / 1 कप
- सोया मार्जारिन (डेयरी-फ्री, चिसो)
- 2 1/2 कप शर्करा (कन्फेक्शनर्स ')
- 1/4 कपको नारियलको नारियल (वा, वैकल्पिक रूपमा, पूर्ण-मोटा unsweetened नरिवल दूध)
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/2 कप कपडा नरिवल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक हात-मिक्सर प्रयोग गरेर क्रीम डेयरी-फ्रिक सोया मार्जिनिनलाई सुचारु र चम्किलो बनाइदिन्छ।
- धीरे-धीरे कन्फेक्शनरको चिनी थप्नुहोस्, संयुक्त समयसम्म मिलाउदै।
- नारियल (वा नारियल दूध), वेनिला निकासी, र नरिवल फ्रेकको क्रीम जोड्नुहोस् र मलाई कष्टमा मिश्रण गर्नुहोस्।
फ्रस्ट डेयरी-फ्रिक केक र कपकोकहरूमा प्रयोग गर्नुहोस्, चाहिएको अतिरिक्त फ्याक्ड कोकोनट संग भरिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3023 |
| कुल मोटा | 119 जी |
| पागलिएको बोसो | 32 g |
| असंतृप्त फैट | 37 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,443 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 506 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |