यो सरल इमिंग कुकीज, केक, मिठो ब्रेड, र पेस्ट्री सहित धेरै पकाएको सामानहरूको लागि प्रयोग गर्न सकिन्छ। यसले उत्तम मीठा तीव्र स्वाद जोड्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप
- धुलो चिनी
- 1 tbsp। नींबू रस (ताजा)
- 2 चम्मच। नींबू ईश्वर (ग्रेटेड)
- 1 tbsp। दूध
- वैकल्पिक: 1 ड्रप खाना रंग (सानो)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक मध्यम कटोरा मा, पाउडर गरिएको चीनी, नींबू का रस, नींबू ईश, दूध र खानाको रंग जोड्नुहोस् यदि वांछित हुन्छ। जब सम्म मिश्रण चिकनी हुन्छ तब सम्म हलचल।
2. कुकीज, केक र अन्य पकाउने सामानहरूमा बहाली।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 26 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |