यो ग्रीक-शैली अनावश्यक कुनै पनि मासुमा लागू गर्न सकिन्छ तर विशेष गरी राम्ररी काम गर्दछ। मासु धेरै घण्टापछि चल्छन् त्यसैले स्वादहरूले इन्कार गर्न सक्छ। नुहाउने वा कुनै पनि ठूलो मात्रा मा मासु प्रयोग गरेर यदि नुस्खा डबल या ट्रिपल गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- ठूलो 2 लेन्सको रस
- 1/4 कप / 60 एमएल जैतून का तेल
- 2-3 लौंग लसुन, मिनिड
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर ताजा अयगेगो पत्ते, पतला कटाई
- 1 चम्मच / 5 एमएल ताजा थिम, लगभग कटा भयो
- 1 पुरा बे पत्ती
- 1 चम्मच / 5 एमएल समुद्री नमक
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल मोटे जमीन काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- जुस दुई लम्मन एक सानो कटोरा मा। बिस्तारै गर्दा जैतून का तेलमा सुत्न। यसले मिश्रणलाई पराजित गर्न मद्दत गर्नेछ। अवस्थित सामग्री थप्नुहोस् र हलचल गर्नुहोस्। मिश्रणलाई 10 मिनेटको लागि कोठाको तापमानमा खडा गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- यो पोलका सबै काट्ने मा प्रयोग गर्नुहोस्। माछा काटिएको चोप्स र सानो कटौतीको योजना लगभग 4 देखि 5 घण्टा सम्म। ठूला कटौती (डबल रीडिप) ले भेडा को एल ike पैर 8-24 घन्टा को लागि मार्पित किया जाना चाहिए। ठूलो कटौतीको लागि नुस्खा डबल वा ट्रिपल गर्नुहोस्।
- तैयारी पछि 1 हप्तासम्म फ्रिजमा एयर तंग कन्टेनर भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 92 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |